Tłumaczenia przysięgłe

tlumaczenie przysiegle

Potrzebujesz tłumaczenia przysięgłego, ale nie wiesz jak je zdobyć? Wyślij do nas skan lub zdjęcie dokumentu, które ma być tłumaczony przysięgle i otrzymaj darmową wycenę.

Tłumaczenia przysięgłe w naszym biurze tłumaczeń są wykonywane wyłącznie przez profesjonalnych tłumaczy przysięgłych posiadających adekwatne Państwowe uprawnienia wymagane do wykonywania tłumaczeń przysięgłych. W niektórych przypadkach mowa jest również o tłumaczeniach uwierzytelnionych lub tłumaczeniach wierzytelnych. Są to synonimy dla tłumaczeń przysięgłych i można je używać naprzemiennie.
W większości Państw Unii Europejskiej tłumaczenia przysięgłe są uwierzytelniane według takich samych zasad. Poza Unią Europejską zasady te są bardzo zróżnicowane.

Podczas zlecania tłumaczenia przysięgłego zachęcamy do podania jak największej liczby szczegółów dotyczących przeznaczenia tegoż tłumaczenia uwierzytelnionego. Interesuje nas w szczególności w którym kraju realizowane tłumaczenie uwierzytelnione zostanie użyte i w jaki celu. Wycena tłumaczenia przysięgłego oraz doradztwo z nim związane jest bezpłatne.