Biuro Tłumaczeń 24

tłumacz indonezyjski biuro tłumaczeń tłumacz przysięgły indonezyjsko polski polsko indonezyjski
tłumaczenie dokumentacji technicznej
tłumaczenie dokumentacji technicznej
tłumaczenie dokumentacji technicznej

Tłumacz Indonezyjski

Bagaimana kabarmu?

TŁUMACZomat

Zamów w tłumaczomacie Odbierz w paczkomacie

Zamów tłumaczenie w tłumaczomacie i odbierz przesyłkę z paczkomatu lub od kuriera

Każde tłumaczenie wyceniamy za darmo

darmowa wycena tłumaczenia

Moniturujemy rynek Zapewniamy dobre ceny

dobra-cena-300x300

Możesz zlecić tłumaczenie bez wychodzenia z domu

Tłumacz przysięgły Online - profesjonalne tłumaczenia bez wychodzenia z domu

Tłumacz indonezyjski

Wycena tłumaczenia angielskiego w 95% przypadków nie trwa dłużej niż 30 minut i jest całkowicie za darmo.

Przez sklep 10% rabatu

tłumacz indonezyjski, tłumacz przysięgły indonezja, tłumaczenie on line z indonezyjskiego

Tłumacz Indonezyjski Online to usługa profesjonalnego tłumaczenia oferowana przez biuro tłumaczeń 24.
Zamów przez TŁUMACZomat i odbierz tłumaczenie z paczkomatu lub od kuriera.

TŁUMACZomat wiąze się z maksymalnym uproszczeniem procesu zamawiania i dystrytbucji tłumaczeń. Dzięki TŁUMACZomatowi tłumaczenie z języka indonezyjskiego lub na język indonezyjski zamówisz w kilku prostych krokach bezpośrednio z telefonu komórkowego.

Zamawianie tłumaczeń odbywa się poprzez Tłumaczomat. Realizujemy w języku indonezyjskim tłumaczenia zwykłe i przysięgłe.

Przejdź do instrukcji i zobacz jak łatwo zamówić darmową wycenę tłumaczenia. Potrzebujesz pomocy przy wysyłaniu materiału?

Jak zlecić Tłumaczenie?

Tłumaczenie możesz zlecić na dwa sposoby. Oba są równie proste i szybkie.
Wybór zależy od tego czy masz do przetłumaczenia dokument urzędowy na standaryzowanym dokumencie urzędniczym czy dowolny inny dokument.

Tłumaczenie dokumentu urzędowego

Sprawdź czy Twój dokument jest dostępny w naszym sklepie.
Jeżeli go tam nie znajdziesz przejdź do szybkiej wyceny przez TŁUMACZomat.

Tłumaczenie każdego innego dokumentu

Przejdź do TŁUMACZomatu
i postępuj zgodnie z instrukcją.

Tłumacz Indonezyjski

Wszystkie Dokumenty Urzędowe

Wybierz dokument urzędowy, który chcesz przetłumaczyć. Niżej na stronie możesz też wybrać dokument według kategorii.

Masz inny rodzaj tłumaczenia? Przejdź bezpośrednio do TŁUMACZomatu

Tłumacz indonezyjski

Tłumaczenie dokumentów urzędowych

Wybierz w sklepie kategorie dokumentu, który chcesz przetłumaczyć. Nie ma Twojego dokumentu w sklepie?

Przejdź do TŁUMACZomatu. Postępouj zgodnie z instrukcją i zleć tłumaczenie w kilka minut.

Tłumaczenia zwykłe pisemne z języka INDONEZYJSKIEGO i na język INDONEZYJSKI

Tłumaczenia zwykłe z języka indonezyjskiego i na język indonezyjski możemy podzielić na różne branże i dziedziny. Do tego typu tłumaczeń możemy zaliczyć: tłumaczenia specjalistyczne dokumentacji technicznych, tłumaczenia medyczne, tłumaczenie literatury lub przekład literacki, tłumaczenia finansowe, tłumaczenia biznesowe oraz tłumaczenia prawnicze. Doświadczony, pracujący profesjonalnie w zawodzie tłumacz języka indonezyjskiego podczas tłumaczenia pisemnego uwzględnia m.in. kontekst kulturowy, różnice systemowe i idiomy. W przypadku bardzo specjalistycznych tłumaczeń na język indonezyjski lub z języka indonezyjskiego tłumacz indonezyjski musi uwzględnić specjalistyczne słownictwo charakterystyczne dla danej branży.

Tłumaczenia przysięgłe pisemne z języka INDONEZYJSKIEGO i na język INDONEZYJSKI

Tłumaczenia przysięgłe z języka indonezyjskiego i na język indonezyjski nazywane są również tłumaczeniami wierzytelnymi. Tego typu tłumaczenia wymagane są przeważnie w międzynarodowym obiegu dokumentów urzędowych. Do najczęściej tłumaczonych przysięgle dokumentów należą: tłumaczenie dowodu rejestracyjnego, tłumaczenie aktu urodzenia, tłumaczenie aktu ślubu, tłumaczenie aktu notarialnego, tłumaczenie przysięgłe świadectwa maturalnego oraz tłumaczenie przysięgłe dyplomu ukończenia studiów i tłumaczenie dodatkowych uprawnień zawodowych. Takie tłumaczenia są wykonywane przez biegłych tłumaczy przysięgłych języka indonezyjskiego. Każdy biegły tłumacz języka indonezyjskiego w Polsce musi zdać egzamin państwowy uprawniający do wykonywania tłumaczeń przysięgłych z języka indonezyjskiego i na język indonezyjski.

Tłumaczenia zwykłe ustne z języka INDONEZYJSKIEGO i na język INDONEZYJSKI

Tłumaczenia ustne zwykłe z języka indonezyjskiego i na język indonezyjski wykonywane są np. podczas szkoleń, gdy jedna ze stron zna tylko język indonezyjski. Często też tłumaczy się wypowiedzi prelegentów podczas konferencji międzynarodowych. Tłumacz ustny języka indonezyjskiego często występuje jako tłumacz konsekutywny w projektach firm, w których strona wdrażająca jest indonezyjskojęzyczna. Podobna sytuacja ma miejsce w firmach z kapitałem zagranicznym oraz na wszelkiego rodzaju spotkaniach z udziałem osób indonezyjskojęzycznych. Wśród tłumaczeń ustnych na język indonezyjski oraz tłumaczeń ustnych z języka indonezyjskiego wyróżnia się tłumaczenia konsekutywne, tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia szeptane oraz tłumaczenia de liaison („zdanie po zdaniu”).

Tłumaczenia przysięgłe ustne z języka INDONEZYJSKIEGO i na język INDONEZYJSKI

Tłumaczenia ustne przysięgłe z języka indonezyjskiego i na język indonezyjski wymagane są często w Urzędzie Stanu Cywilnego. Przykładem może być choćby tłumaczenie ustne przysięgłe podczas zawarcia związku małżeńskiego z osobą indonezyjskojęzyczną czy tłumaczenie ustne przysięgłe podczas rejestracji dziecka, którego rodzic posługuje się głównie językiem indonezyjskim. Tłumacz przysięgły ustny może też występować jako tłumacz biegły podczas rozprawy sądowej, w której jedna ze stron nie zna języka urzędowego danego państwa, a jej ojczystym językiem jest język indonezyjski. Tłumacz przysięgły języka indonezyjskiego może również przetłumaczyć ustnie i uwierzytelnić tłumaczenie aktu notarialnego u notariusza. Tłumacze przysięgli języka indonezyjskiego są też często wzywani przez służby mundurowe do asystowania przy przesłuchaniach osób zatrzymanych. We wszystkich wyżej wymienionych sytuacjach tłumacz przysięgły języka indonezyjskiego wykonuje tłumaczenie konsekutywne. W przypadku tłumaczeń ustnych przysięgłych raczej nie zdarza się, aby tłumacz wykonywał tłumaczenie symultaniczne.

JĘZYK INDONEZYJSKI bahasa Indonesia

Język angielski, zwany również angielszczyzną, to język z rodziny języków germańskich. Powszechnie używa się go w Wielkiej Brytanii, a także na zależnych jej terytoriach i w jej dawnych koloniach. Angielszczyzna stanowi język oficjalny ponad 60 państw. Jest też językiem urzędowym w organizacjach takich, jak ONZ, UE czy NATO. Język angielski jest językiem uniwersalnym – znajomość tego języka pozwala na swobodną komunikację niemal w każdym zakątku świata. Dla 527 milionów osób język angielski jest językiem ojczystym, ale angielszczyzny uczy się aż 1,5 miliarda osób na całym świecie! Do zapisu języka angielskiego używa się alfabetu łacińskiego.

akta kelahiran Indonezyjski akt urodzenia

Oferujemy tłumaczenie indonezyjskiego aktu urodzenia (akta kelahiran)

surat nikah Indonezyjski akt ślubu

Oferujemy tłumaczenie indonezyjskiego aktu ślubu (surat nikah)

sertifikat kematian Indonezyjski akt zgonu

Oferujemy tłumaczenie indonezyjskiego aktu zgonu (sertifikat kematian)

sertifikat/ diploma Indonezyjski dyplom

Robimy tłumaczenia indonezyjskich świadectw, a także tłumaczenie indonezyjskiego dyplomu ukończenia studiów (sertifikat/ diploma)

Terjemahan dokumen Indonezyjskie dokumenty

Oferujemy tłumaczenia różnorodnych indonezyjskich dokumentów

tłumacz niemiecki

rekam medis Indonezyjskie dokumenty medyczne

Zajmujemy się też tłumaczeniem indonezyjskiej dokumentacji medycznej (rekam medis)