tłumacz indonezyjski biuro tłumaczeń tłumacz przysięgły indonezyjsko polski polsko indonezyjski
tłumaczenie dokumentacji technicznej
tłumaczenie dokumentacji technicznej
tłumaczenie dokumentacji technicznej

Bagaimana kabarmu?

Tłumacz Indonezyjski

tłumaczenie dokumentacji technicznej
tłumaczenie dokumentacji technicznej
tłumaczenie dokumentacji technicznej
tłumaczenie dokumentacji technicznej
tłumaczenie dokumentacji technicznej
tłumaczenie dokumentacji technicznej

Tłumacz Indonezyjski

Tłumacz Indonezyjski Online to usługa oferowana przez biuro tłumaczeń 24 w ramach tłumaczomatu. Uprościliśmy na maksa proces zamawiania i przesyłania tłumaczeń. Tłumaczomat sprawia, że tłumaczenie z języka indonezyjskiego lub na język indonezyjski zamówisz w kilku prostych krokach wprost z telefonu komórkowego.

tłumaczenie dokumentacji technicznej
tłumaczenie dokumentacji technicznej

Jak zamówić tłumaczenie?

Tłumacz Indonezyjski Online to usługa, dzięki której w kilka krótkich chwil zamówisz tłumaczenie z indonezyjskiego lub na indonezyjski prosto ze swojego telefonu komórkowego. Zamawianie tłumaczeń odbywa się poprzez Tłumaczomat. Biuro tłumaczeń 24 realizuje w języku indonezyjskim tłumaczenia zwykłe i przysięgłe. Poniżej znajdziesz instrukcję, w jaki sposób przesłać do nas materiały do wyceny za pomocą Tłumaczomatu.
Potrzebujesz pomocy przy wysyłaniu materiału? Skontaktuj się z nami!  

Zrób zdjęcie

Twój telefon komórkowy na pewno posiada aparat fotograficzny. Zrób zdjęcie dokumentów, które chcesz przetłumaczyć i podeślij je nam poprzez Tłumaczomat.

Odbierz wycenę

Po wysłaniu zdjęć zostaniesz przekierowany/a do aplikacji Tłumaczomat. Poczekaj chwilkę. Zaraz pojawi się tam wycena tłumaczenia!  

Zapłać Online

Wybierz formę płatności, by szybko i wygodnie zapłacić za tłumaczenie.
Dostępne opcje płatności: Przelewy24, Blik, kartę kredytową lub tradycyjny przelew bankowy.

Paczkomat czy kurier?

Wybierz formę dostawy. Tłumaczenie dostarczymy do wybranego paczkomatu lub wprost pod wskazany adres. Wysyłka jest darmowa.

tłumaczenie dokumentacji technicznej
tłumaczenie dokumentacji technicznej
tłumaczenie dokumentacji technicznej

Zamów przez Tłumaczomat

  Wybierz rodzaj tłumaczenia

  Wybierz język źródłowy

  Wybierz język docelowy

  *pola obowiązkowe

  Załącz plik:


  *RODZAJ PLIKU

  * - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  tłumaczenie dokumentacji technicznej
  tłumaczenie dokumentacji technicznej

  Co mówią nasi klienci

  Mówi się, że jedynie snajper myli się tylko raz. W końcu wiadomo, że nikt nie jest nieomylny. Mimo to, zawsze dokładamy wszelkich, by tłumaczenie zostało zrealizowane jak najlepiej i jak najszybciej, a cena była przystępna. Naszym celem jest zadowolony klient, który po zakończeniu całego procesu będzie wiedział, że lepiej nie mógł trafić. Stawiamy na otwartą komunikację, pozytywną atmosferę i dobre wibracje 🙂
  tłumaczenie dokumentacji technicznej
  tłumaczenie dokumentacji technicznej
  tłumaczenie dokumentacji technicznej
  tłumaczenie dokumentacji technicznej
  tłumaczenie dokumentacji technicznej

  JĘZYK INDONEZYJSKI bahasa Indonesia

  Język indonezyjski jest z rodziny austronezyjskiej. Jest objęty statusem języka urzędowego w Indonezji od 1949 roku. Posługuje się nim 197,7 milionów mieszkańców tego kraju, z czego dla 42,8 milionów osób jest to język ojczysty. Spełnia on wszelkie funkcje języka państwowego – jest językiem komunikacji urzędowej, powstaje w nim literatura oraz większość tekstów oficjalnych. 

  Tłumacz indonezyjski

  Szukasz biegłego tłumacza języka indonezyjskiego? A może wystarczy tłumaczenie zwykłe na język indonezyjski lub z języka indonezyjskiego? Od 2006 roku już kilka tysięcy klientów zaufało nam i zleciło tłumaczenie z indonezyjskiego i na indonezyjski. Poniżej znajdziesz krótki opis rodzajów tłumaczeń oferowanych przez nasze biuro.
  tłumaczenie dokumentacji technicznej
  tłumaczenie dokumentacji technicznej

  Tłumaczenia przysięgłe pisemne z języka INDONEZYJSKIEGO i na język INDONEZYJSKI

  Tłumaczenia przysięgłe z języka indonezyjskiego i na język indonezyjski nazywane są również tłumaczeniami wierzytelnymi. Tego typu tłumaczenia wymagane są przeważnie w międzynarodowym obiegu dokumentów urzędowych. Do najczęściej tłumaczonych przysięgle dokumentów należą: tłumaczenie dowodu rejestracyjnego, tłumaczenie aktu urodzenia, tłumaczenie aktu ślubu, tłumaczenie aktu notarialnego, tłumaczenie przysięgłe świadectwa maturalnego oraz tłumaczenie przysięgłe dyplomu ukończenia studiów i tłumaczenie dodatkowych uprawnień zawodowych. Takie tłumaczenia są wykonywane przez biegłych tłumaczy przysięgłych języka indonezyjskiego. Każdy biegły tłumacz języka indonezyjskiego w Polsce musi zdać egzamin państwowy uprawniający do wykonywania tłumaczeń przysięgłych z języka indonezyjskiego i na język indonezyjski.

  Tłumaczenia zwykłe pisemne z języka INDONEZYJSKIEGO i na język INDONEZYJSKI

  Tłumaczenia zwykłe z języka indonezyjskiego i na język indonezyjski możemy podzielić na różne branże i dziedziny. Do tego typu tłumaczeń możemy zaliczyć: tłumaczenia specjalistyczne dokumentacji technicznych, tłumaczenia medyczne, tłumaczenie literatury lub przekład literacki, tłumaczenia finansowe, tłumaczenia biznesowe oraz tłumaczenia prawnicze. Doświadczony, pracujący profesjonalnie w zawodzie tłumacz języka indonezyjskiego podczas tłumaczenia pisemnego uwzględnia m.in. kontekst kulturowy, różnice systemowe i idiomy. W przypadku bardzo specjalistycznych tłumaczeń na język indonezyjski lub z języka indonezyjskiego tłumacz indonezyjski musi uwzględnić specjalistyczne słownictwo charakterystyczne dla danej branży.

  Tłumaczenia przysięgłe ustne z języka INDONEZYJSKIEGO i na język INDONEZYJSKI

  Tłumaczenia ustne przysięgłe z języka indonezyjskiego i na język indonezyjski wymagane są często w Urzędzie Stanu Cywilnego. Przykładem może być choćby tłumaczenie ustne przysięgłe podczas zawarcia związku małżeńskiego z osobą indonezyjskojęzyczną czy tłumaczenie ustne przysięgłe podczas rejestracji dziecka, którego rodzic posługuje się głównie językiem indonezyjskim. Tłumacz przysięgły ustny może też występować jako tłumacz biegły podczas rozprawy sądowej, w której jedna ze stron nie zna języka urzędowego danego państwa, a jej ojczystym językiem jest język indonezyjski. Tłumacz przysięgły języka indonezyjskiego może również przetłumaczyć ustnie i uwierzytelnić tłumaczenie aktu notarialnego u notariusza. Tłumacze przysięgli języka indonezyjskiego są też często wzywani przez służby mundurowe do asystowania przy przesłuchaniach osób zatrzymanych. We wszystkich wyżej wymienionych sytuacjach tłumacz przysięgły języka indonezyjskiego wykonuje tłumaczenie konsekutywne. W przypadku tłumaczeń ustnych przysięgłych raczej nie zdarza się, aby tłumacz wykonywał tłumaczenie symultaniczne.

  Tłumaczenia zwykłe ustne z języka INDONEZYJSKIEGO i na język INDONEZYJSKI

  Tłumaczenia ustne zwykłe z języka indonezyjskiego i na język indonezyjski wykonywane są np. podczas szkoleń, gdy jedna ze stron zna tylko język indonezyjski. Często też tłumaczy się wypowiedzi prelegentów podczas konferencji międzynarodowych. Tłumacz ustny języka indonezyjskiego często występuje jako tłumacz konsekutywny w projektach firm, w których strona wdrażająca jest indonezyjskojęzyczna. Podobna sytuacja ma miejsce w firmach z kapitałem zagranicznym oraz na wszelkiego rodzaju spotkaniach z udziałem osób indonezyjskojęzycznych. Wśród tłumaczeń ustnych na język indonezyjski oraz tłumaczeń ustnych z języka indonezyjskiego wyróżnia się tłumaczenia konsekutywne, tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia szeptane oraz tłumaczenia de liaison („zdanie po zdaniu”).

  akta kelahiran

  akta kelahiran Indonezyjski akt urodzenia - tłumaczenie

  Oferujemy tłumaczenie indonezyjskiego aktu urodzenia (akta kelahiran)

  sertifikat kematian

  sertifikat kematian Indonezyjski akt zgonu - tłumaczenie

  Oferujemy tłumaczenie indonezyjskiego aktu zgonu (sertifikat kematian)

  surat nikah

  surat nikah Indonezyjski akt ślubu - tłumaczenie

  Oferujemy tłumaczenie indonezyjskiego aktu ślubu (surat nikah)

  sertifikat/ diploma

  sertifikat/ diploma Indonezyjskie świadectwo/ indonezyjski dyplom - tłumaczenie

  Robimy tłumaczenia indonezyjskich świadectw, a także tłumaczenie indonezyjskiego dyplomu ukończenia studiów (sertifikat/ diploma)

  tłumacz niemiecki
  terjemahan dokumen

  Terjemahan dokumen Indonezyjskie dokumenty - tłumaczenie

  Oferujemy tłumaczenia różnorodnych indonezyjskich dokumentów

  tłumacz niemiecki
  rekam medis

  rekam medis Indonezyjskie dokumenty medyczne

  Zajmujemy się też tłumaczeniem indonezyjskiej dokumentacji medycznej (rekam medis)