237-netherlands
tłumaczenie dokumentacji technicznej
tłumaczenie dokumentacji technicznej
tłumaczenie dokumentacji technicznej

Hallo, hoe gaat het?

Tłumacz Niderlandzki

tłumaczenie dokumentacji technicznej
tłumaczenie dokumentacji technicznej
tłumaczenie dokumentacji technicznej
tłumaczenie dokumentacji technicznej
Tłumaczenie niderlandzkie, tłumacz niderlandzki
tłumaczenie dokumentacji technicznej
tłumaczenie dokumentacji technicznej

Tłumacz Niderlandzki

Tłumacz Niderlandzki Online to usługa oferowana przez biuro tłumaczeń 24 w ramach tłumaczomatu. Całkowicie uprościliśmy cały proces zamawiania i przesyłania tłumaczeń. Z pomocą Tłumaczomatu w moment zamówisz tłumaczenie z języka niderlandzkiego lub na język niderlandzki prosto ze swojego telefonu komórkowego.

Tłumaczymy każdy rodzaj niderlandzkich dokumentów, w tym także niderlandzki dowód rejestracyjny, akt urodzenia czy akt małżeństwa. W drugą stronę również tłumaczymy każdy rodzaj polskich dokumentów.

Tłumaczenie przysięgłe niderlandzkich dokumentów nie jest jedyną usługą, którą oferujemy. Realizujemy również tłumaczenia techniczne, medyczne i finansowe z języka niderlandzkiego i na niderlandzki.

W swojej ofercie mamy również usługę lokalizacji produktów i gier komputerowych. Zapytaj o szczegóły. Z przyjemnością coś doradzimy. 

tłumaczenie dokumentacji technicznej
tłumaczenie dokumentacji technicznej

Jak zamówić tłumaczenie?

Tłumacz Niderlandzki Online to usługa, dzięki której w parę chwil zamówisz poprzez Tłumaczomat tłumaczenie z niderlandzkiego lub na niderlandzki.

Biuro tłumaczeń 24 realizuje w języku niderlandzkim zarówno tłumaczenia przysięgłe jak i zwykłe oraz specjalistyczne, w tym tłumaczenia techniczne, medyczne czy finansowe. Przeczytaj instrukcję jak za pomocą tłumaczomatu przesłać do nas materiały do wyceny. 

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami!

Zrób zdjęcie

Użyj aparatu fotograficznego w swoim telefonie, by zamówić tłumaczenie! Zrób zdjęcie dokumentów, które chcesz przetłumaczyć i wyślij je nam przez Tłumaczomat.

Odbierz wycenę

Po wysłaniu zdjęć zostaniesz przekierowany/a do aplikacji Tłumaczomat. Po chwili pojawi się tam wycena twojego tłumaczenia.

Zapłać Online

Przelewy24, Blik, karta kredytowa, a może tradycyjny przelew bankowy?
Wybierz formę płatności, by szybko i wygodnie zapłacić za tłumaczenie.

Paczkomat czy kurier?

Wybierz formę dostawy. Tłumaczenie dostarczymy do wybranego paczkomatu lub wprost pod wskazany adres. Wysyłka jest darmowa.  

tłumaczenie dokumentacji technicznej
tłumaczenie dokumentacji technicznej
tłumaczenie dokumentacji technicznej

Zamów przez Tłumaczomat

  Wybierz rodzaj tłumaczenia

  Wybierz język źródłowy

  Wybierz język docelowy

  *pola obowiązkowe

  Załącz plik:


  * - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  tłumaczenie dokumentacji technicznej
  tłumaczenie dokumentacji technicznej

  Co mówią nasi klienci

  Stare porzekadło głosi, że jedynie snajper myli się tylko raz. W końcu wiadomo, że każdy czasem popełnia błędy.
  Jednak zawsze dokładamy wszelkich starań, by tłumaczenie zostało zrealizowane jak najlepiej i jak najszybciej, a cena była przystępna.
  Nasz cel? Zadowolony klient, który po współpracy z nami stwierdzi
  "Nie mogłem trafić lepiej!".
  Stawiamy na otwartą komunikację z klientem, pozytywną atmosferę i dobre wibracje 🙂
  tłumaczenie dokumentacji technicznej
  tłumaczenie dokumentacji technicznej
  tłumaczenie dokumentacji technicznej
  tłumaczenie dokumentacji technicznej
  tłumaczenie dokumentacji technicznej

  JĘZYK NIDERLANDZKI Het Nederlands

  Język niderlandzki należy do grupy języków germańskich. Obecnie posługuje się nim ponad 27 milionów osób, z czego dla 23 milionów jest językiem ojczystym. Używany głównie w Niderlandach i Belgii, gdzie jest językiem urzędowym, ale również w dawnych koloniach (Surinam) i terenów zależnych (Aruba, Antyle Holenderskie). Niderlandzki jest blisko spokrewniony z językiem niemieckim i angielskim.
  Niekiedy możemy spotkać się z określeniem „język flamandzki” odnoszącym się właśnie do języka używanego w Belgii. Nazewnictwo to aż do lat 70. XX wieku obowiązywało bowiem w polskim piśmiennictwie. Język używany w Holandii nazywano wówczas językiem holenderskim. Stąd też do tej pory zdarzają się tego typu pomyłki.

  tłumaczenie dokumentacji technicznej
  tłumaczenie dokumentacji technicznej

  Kentekenbewijs Niderlandzki dowód rejestracyjny - tłumaczenie

  Możesz u nas zamówić tłumaczenie niderlandzkiego dowodu rejestracyjnego (kentekenbewijs)

  tłumacz norweski online przysięgły Tłumaczenia norweskie norwesko-polski polsko-norweski

  medische documenten Niderlandzkie dokumenty medyczne

  Zajmujemy się też tłumaczeniem niderlandzkiej dokumentacji medycznej (medische documenten)

  geboorteakte Niderlandzki akt urodzenia - tłumaczenie

  Oferujemy tłumaczenie niderlandzkiego aktu urodzenia (geboorteakte)

  overlijdensakte Niderlandzki akt zgonu - tłumaczenie

  Oferujemy tłumaczenie niderlandzkiego aktu zgonu (overlijdensakte)

  huwelijksakte Niderlandzki akt ślubu - tłumaczenie

  Oferujemy tłumaczenie niderlandzkiego aktu ślubu (huwelijksakte)

  Certificaat/diploma Niderlandzkie świadectwo/ niderlandzki dyplom - tłumaczenie

  Robimy tłumaczenia niderlandzkich świadectw, a także tłumaczenie niderlandzkiego dyplomu ukończenia studiów (licencjackich, magisterskich, podyplomowych)
  (certificaat, bachelordiploma etc.)

  Tłumacz niderlandzki

  Szukasz biegłego tłumacza języka niderlandzkiego? A może wystarczy tłumaczenie zwykłe na język niderlandzki lub z języka niderlandzkiego? Od 2006 roku zaufało nam już kilka tysięcy klientów, zlecając nam tłumaczenia z języka niderlandzkiego i na język niderlandzki. Poniżej znajdziesz krótki opis rodzajów tłumaczeń znajdujących się w naszej ofercie.
  tłumaczenie dokumentacji technicznej
  tłumaczenie dokumentacji technicznej

  Tłumaczenia przysięgłe pisemne z języka niderlandzkiego i na język niderlandzki

  Tłumaczenia przysięgłe z języka niderlandzkiego i na język niderlandzki można określić również jako tłumaczenia uwierzytelnione. Tego typu tłumaczenia wymagane są przeważnie w międzynarodowym obiegu dokumentów urzędowych. Do najczęściej tłumaczonych przysięgle dokumentów zaliczamy: tłumaczenie dowodu rejestracyjnego, tłumaczenie aktu urodzenia, tłumaczenie aktu ślubu, tłumaczenie aktu notarialnego, tłumaczenie przysięgłe świadectwa maturalnego oraz tłumaczenie przysięgłe dyplomu ukończenia studiów i tłumaczenie dodatkowych uprawnień zawodowych. Osoba, która wykonuje tłumaczenia przysięgłe niderlandzkie to biegły tłumacz przysięgły języka niderlandzkiego z listy Ministerstwa Sprawiedliwości. Każdy tłumacz przysięgły języka niderlandzkiego w Polsce musi zdać egzamin państwowy uprawniający do wykonywania tłumaczeń przysięgłych z języka niderlandzkiego i na język niderlandzki. Po zdaniu egzaminu tłumacz jest wpisywany na listę tłumaczy przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości. 

  Tłumaczenia zwykłe pisemne z języka niderlandzkiego i na język niderlandzki

  Tłumaczenia zwykłe z języka niderlandzkiego i na język niderlandzki dzielimy na różne dziedziny i branże. Wśród nich możemy wyszczególnić: tłumaczenia specjalistyczne techniczne, tłumaczenia różnego rodzaju dokumentacji technicznych, budowalnych czy instrukcji obsługi, tłumaczenia medyczne, tłumaczenie literatury lub przekład literacki, tłumaczenia finansowe, tłumaczenia biznesowe czy tłumaczenia prawnicze. Doświadczony, profesjonalny tłumacz niderlandzki podczas tłumaczenia pisemnego uwzględnia m.in. kontekst kulturowy, różnice systemowe między językami i idiomy. W przypadku bardzo specjalistycznych tłumaczeń na język niderlandzki lub z języka niderlandzkiego tłumacz niderlandzki musi uwzględnić specjalistyczne słownictwo charakterystyczne dla danej branży. 

  Tłumaczenia przysięgłe ustne z języka niderlandzkiego i na język niderlandzki

  Tłumaczenie ustne przysięgłe z języka niderlandzkiego i na język niderlandzki wymagane są często w Urzędzie Stanu Cywilnego. Jako przykład możemy podać choćby tłumaczenie ustne przysięgłe podczas zawarcia związku małżeńskiego z osobą pochodzącą z Niderlandów czy tłumaczenie ustne przysięgłe podczas rejestracji dziecka, którego rodzic posługuje się głównie językiem niderlandzkim. Tłumacz przysięgły ustny może też występować jako tłumacz biegły podczas rozprawy sądowej, gdy jedna ze stron nie zna języka urzędowego danego państwa i włada jedynie językiem niderlandzkim. Tłumacz przysięgły języka niderlandzkiego może również przetłumaczyć ustnie i uwierzytelnić tłumaczenie aktu notarialnego u notariusza. Tłumacze przysięgli języka niderlandzkiego są też często wzywani przez służby mundurowe do asystowania przy przesłuchaniach osób zatrzymanych. We wszystkich wyżej opisanych sytuacjach tłumacz przysięgły języka niderlandzkiego wykonuje tłumaczenie konsekutywne. W przypadku tłumaczeń ustnych przysięgłych raczej nie zdarza się, aby tłumacz wykonywał tłumaczenie symultaniczne.

  Tłumaczenia zwykłe ustne z języka niderlandzkiego i na język niderlandzki

  Tłumaczenia ustne zwykłe z języka niderlandzkiego i na język niderlandzki wykonywane są np. podczas szkoleń, gdy jedna ze stron zna tylko język niderlandzki. Często też tłumaczy się wypowiedzi prelegentów podczas konferencji międzynarodowych. Tłumacz niderlandzki ustny występuje zwykle w roli tłumacza konsekutywnego. Często wykonuje się tłumaczenia ustne na język niderlandzki lub z języka niderlandzkiego w firmach z kapitałem niderlandzkim oraz na wszelkiego rodzaju spotkaniach z udziałem niderlandzkojęzycznych udziałowców. Tłumaczenia ustne na niderlandzki lub z niderlandzkiego można realizować na cztery sposoby: jako tłumaczenia konsekutywne, symultaniczne, szeptane oraz de liaison („zdanie po zdaniu”).

  Jesteś w Niderlandach i potrzebujesz pomocy?

  Skontaktuj się z polską ambasadą - poniżej link do strony i mapa

  Bent u in Polen en hebt u hulp nodig?

  Neem contact op met de Nederlandse ambassade - link naar website en kaart hieronder