tłumacz portugalski online przysięgły
tłumaczenie dokumentacji technicznej
tłumaczenie dokumentacji technicznej
tłumaczenie dokumentacji technicznej

Como estás?

Tłumacz Portugalski

tłumaczenie dokumentacji technicznej
tłumaczenie dokumentacji technicznej
tłumaczenie dokumentacji technicznej
tłumaczenie dokumentacji technicznej
tłumaczenie dokumentacji technicznej
tłumaczenie dokumentacji technicznej

Tłumacz Portugalski

Tłumacz Portugalski Online to usługa oferowana przez biuro tłumaczeń 24 w ramach tłumaczomatu. Uprościliśmy na maksa proces zamawiania i przesyłania tłumaczeń. Tłumaczomat sprawia, że tłumaczenie z języka portugalskiego lub na język portugalski zamówisz w kilku prostych krokach wprost z telefonu komórkowego.

tłumaczenie dokumentacji technicznej
tłumaczenie dokumentacji technicznej

Jak zamówić tłumaczenie?

Tłumacz Portugalski Online to usługa, dzięki której w kilka krótkich chwil zamówisz tłumaczenie z portugalskiego lub na portugalski prosto ze swojego telefonu komórkowego. Zamawianie tłumaczeń odbywa się poprzez Tłumaczomat. Biuro tłumaczeń 24 realizuje w języku portugalskim tłumaczenia zwykłe i przysięgłe. Poniżej znajdziesz instrukcję, w jaki sposób przesłać do nas materiały do wyceny za pomocą Tłumaczomatu.
Potrzebujesz pomocy przy wysyłaniu materiału? Skontaktuj się z nami!  

Zrób zdjęcie

Twój telefon komórkowy na pewno posiada aparat fotograficzny. Zrób zdjęcie dokumentów, które chcesz przetłumaczyć i podeślij je nam poprzez Tłumaczomat.

Odbierz wycenę

Po wysłaniu zdjęć zostaniesz przekierowany/a do aplikacji Tłumaczomat. Poczekaj chwilkę. Zaraz pojawi się tam wycena tłumaczenia!  

Zapłać Online

Wybierz formę płatności, by szybko i wygodnie zapłacić za tłumaczenie.
Dostępne opcje płatności: Przelewy24, Blik, kartę kredytową lub tradycyjny przelew bankowy.

Paczkomat czy kurier?

Wybierz formę dostawy. Tłumaczenie dostarczymy do wybranego paczkomatu lub wprost pod wskazany adres. Wysyłka jest darmowa.

tłumaczenie dokumentacji technicznej
tłumaczenie dokumentacji technicznej
tłumaczenie dokumentacji technicznej

Zamów przez Tłumaczomat

  Wybierz rodzaj tłumaczenia

  Wybierz język źródłowy

  Wybierz język docelowy

  *pola obowiązkowe

  Załącz plik:


  *RODZAJ PLIKU

  * - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych - Administratorem danych osobowych jest firma Trzecia Połowa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul Sarmacka 1A/82. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie


  tłumaczenie dokumentacji technicznej
  tłumaczenie dokumentacji technicznej

  Co mówią nasi klienci

  Mówi się, że jedynie snajper myli się tylko raz. W końcu wiadomo, że nikt nie jest nieomylny. Mimo to, zawsze dokładamy wszelkich, by tłumaczenie zostało zrealizowane jak najlepiej i jak najszybciej, a cena była przystępna. Naszym celem jest zadowolony klient, który po zakończeniu całego procesu będzie wiedział, że lepiej nie mógł trafić. Stawiamy na otwartą komunikację, pozytywną atmosferę i dobre wibracje 🙂
  tłumaczenie dokumentacji technicznej
  tłumaczenie dokumentacji technicznej
  tłumaczenie dokumentacji technicznej
  tłumaczenie dokumentacji technicznej
  tłumaczenie dokumentacji technicznej

  JĘZYk portugalski Língua portuguesa

  Język portugalski należy do grupy romańskiej języków indoeuropejskich. Posługuje się nim ponad 250 milionów osób jako językiem ojczystym, zaś w ogóle po portugalsku mówi ponad 270 milionów osób. Jest objęty statusem języka urzędowego w Portugalii oraz byłe kolonie portugalskie: Brazylię, Angolę, Gwineę Bissau, Gwineę Równikową, Mozambik, Wyspy Świętego Tomasza i Książęcą, Timor Wschodni, Makau oraz Republikę Zielonego Przylądka. Używany jest także w innych krajach, gdzie pozbawiony jest statusu urzędowego. Występuje on w dwóch usankcjonowanych standardach: brazylijskim i europejskim. 

  tłumaczenie dokumentacji technicznej
  tłumaczenie dokumentacji technicznej

  Tłumacz portugalski

  Szukasz biegłego tłumacza języka portugalskiego? A może wystarczy tłumaczenie zwykłe na język portugalski lub z języka portugalskiego? Od 2006 roku już kilka tysięcy klientów zaufało nam i zleciło tłumaczenie z portugalskiego i na portugalski. Poniżej znajdziesz krótki opis rodzajów tłumaczeń oferowanych przez nasze biuro.
  tłumaczenie dokumentacji technicznej
  tłumaczenie dokumentacji technicznej

  Tłumaczenia przysięgłe pisemne z języka PORTUGALSKIEGO i na język PORTUGALSKI

  Tłumaczenia przysięgłe z języka portugalskiego i na język portugalski nazywane są również tłumaczeniami wierzytelnymi. Tego typu tłumaczenia wymagane są przeważnie w międzynarodowym obiegu dokumentów urzędowych. Do najczęściej tłumaczonych przysięgle dokumentów należą: tłumaczenie dowodu rejestracyjnego, tłumaczenie aktu urodzenia, tłumaczenie aktu ślubu, tłumaczenie aktu notarialnego, tłumaczenie przysięgłe świadectwa maturalnego oraz tłumaczenie przysięgłe dyplomu ukończenia studiów i tłumaczenie dodatkowych uprawnień zawodowych. Takie tłumaczenia są wykonywane przez biegłych tłumaczy przysięgłych języka portugalskiego. Każdy biegły tłumacz języka portugalskiego w Polsce musi zdać egzamin państwowy uprawniający do wykonywania tłumaczeń przysięgłych z języka portugalskiego i na język portugalski.

  Tłumaczenia zwykłe pisemne z języka PORTUGALSKIEGO i na język PORTUGALSKI

  Tłumaczenia zwykłe z języka portugalskiego i na język portugalski możemy podzielić na różne branże i dziedziny. Do tego typu tłumaczeń możemy zaliczyć: tłumaczenia specjalistyczne dokumentacji technicznych, tłumaczenia medyczne, tłumaczenie literatury lub przekład literacki, tłumaczenia finansowe, tłumaczenia biznesowe oraz tłumaczenia prawnicze. Doświadczony, pracujący profesjonalnie w zawodzie tłumacz języka portugalskiego podczas tłumaczenia pisemnego uwzględnia m.in. kontekst kulturowy, różnice systemowe i idiomy. W przypadku bardzo specjalistycznych tłumaczeń na język portugalski lub z języka portugalskiego tłumacz portugalskiego musi uwzględnić specjalistyczne słownictwo charakterystyczne dla danej branży.

  Tłumaczenia przysięgłe ustne z języka PORTUGALSKIEGO i na język PORTUGALSKI

  Tłumaczenia ustne przysięgłe z języka portugalskiego i na język portugalski wymagane są często w Urzędzie Stanu Cywilnego. Przykładem może być choćby tłumaczenie ustne przysięgłe podczas zawarcia związku małżeńskiego z osobą portugalskojęzyczną czy tłumaczenie ustne przysięgłe podczas rejestracji dziecka, którego rodzic posługuje się głównie językiem portugalskim. Tłumacz przysięgły ustny może też występować jako tłumacz biegły podczas rozprawy sądowej, w której jedna ze stron nie zna języka urzędowego danego państwa, a jej ojczystym językiem jest język portugalski. Tłumacz przysięgły języka portugalskiego może również przetłumaczyć ustnie i uwierzytelnić tłumaczenie aktu notarialnego u notariusza. Tłumacze przysięgli języka portugalskiego są też często wzywani przez służby mundurowe do asystowania przy przesłuchaniach osób zatrzymanych. We wszystkich wyżej wymienionych sytuacjach tłumacz przysięgły języka portugalskiego wykonuje tłumaczenie konsekutywne. W przypadku tłumaczeń ustnych przysięgłych raczej nie zdarza się, aby tłumacz wykonywał tłumaczenie symultaniczne.

  Tłumaczenia zwykłe ustne z języka PORTUGALSKIEGO i na język PORTUGALSKI

  Tłumaczenia ustne zwykłe z języka portugalskiego i na język portugalski wykonywane są np. podczas szkoleń, gdy jedna ze stron zna tylko język portugalski. Często też tłumaczy się wypowiedzi prelegentów podczas konferencji międzynarodowych. Tłumacz ustny języka portugalskiego często występuje jako tłumacz konsekutywny w projektach firm, w których strona wdrażająca jest portugalskojęzyczna. Podobna sytuacja ma miejsce w firmach z kapitałem zagranicznym oraz na wszelkiego rodzaju spotkaniach z udziałem osób portugalskojęzycznych. Wśród tłumaczeń ustnych na język portugalski oraz tłumaczeń ustnych z języka portugalskiego wyróżnia się tłumaczenia konsekutywne, tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia szeptane oraz tłumaczenia de liaison („zdanie po zdaniu”).

  Certidão de nascimento

  Certidão de nascimento Portugalski akt urodzenia - tłumaczenie

  Oferujemy tłumaczenie portugalskiego aktu urodzenia (Certidão de nascimento)

  Certidão de óbito

  Certidão de óbito Portugalski akt zgonu - tłumaczenie

  Oferujemy tłumaczenie portugalskiego aktu zgonu (Certidão de óbito)

  Certidão de casamento

  Certidão de casamento Portugalski akt ślubu - tłumaczenie

  Oferujemy tłumaczenie portugalskiego aktu ślubu (Certidão de casamento)

  Diploma

  Certificado escolar/ Diploma Portugalskie świadectwo/ portugalski dyplom - tłumaczenie

  Robimy tłumaczenia portugalskich świadectw, a także tłumaczenie portugalskiego dyplomu ukończenia studiów (Certificado escolar/ Diploma)

  Tradução de documentos Portugalskie dokumenty - tłumaczenie

  Oferujemy tłumaczenia różnorodnych portugalskich dokumentów.

  tłumacz niemiecki; tłumacz angielski

  Tradução online Tłumaczenia online

  Oferujemy usługę, w której tłumaczenie dokumentów urzędowych czy też dokumentów PDF (np. instrukcji obsługi) odbywa się całkowicie online.

  tłumacz niemiecki

  Traduções juramentadas Tłumaczenia przysięgłe

  Zajmujemy się przekładem m.in. dokumentów procesowych, urzędowych i uwierzytelnianiu obcojęzycznych odpisów takich dokumentów.

  tłumacz niemiecki; tłumacz angielski

  Interpretação tłumaczenie ustne

  Oferujemy tłumaczenia ustne (symultaniczne, konferencyjne i podczas spotkań online)

  tłumacz niemiecki
  Certificado de registo

  Certificado de registo Portugalski dowód rejestracyjny - tłumaczenie

  Możesz u nas zamówić tłumaczenie portugalskiego dowodu rejestracyjnego (Certificado de registo)